@

On the phone

Najłatwiej skontaktować się ze mną drogą mailową, aczkolwiek z góry przepraszam za opóźnienia w odpowiedzi. Choć cała Azja fejsbukiem stoi, to dużą część czasu spędzam w miejscach, gdzie nawet o prąd trudno, stąd pocztę sprawdzam nieregularnie. Nie mniej jednak postaram się odpowiedzieć najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

jalanjalan[at]katarzynatolwinska.com (zastępując  [at]  znakiem @)

Kontakt przez wspomniany fejsbuk:

http://facebook.com/kASIAjalanjalan

Zainspirowana przez moich amerykańskich przyjaciół sprawiłam sobie również konto na twitterze. Szczerze mówiąc, bez większych sukcesów, jako, że nie mogę za nic uchwycić ducha tego medium. Ale, że nie tracę nadziei, oto i ono:

https://twitter.com/katarzynatolwin

A teraz prośba z mojej strony – zostańmy w kontakcie! Mimo, żem hen daleko, to nowe opowieści z drogi dostarczam prosto do domu. W tej dalekiej od doskonałosci formie Ty wiesz co u mnie, a ja mogę poczytać co Ty na to.

Wystarczy wpisać swój adres mailowy w okienko “Depesze z drogi” na dole strony.

The easiest way to get in touch with me is an old fashion e-mail, although I do apologize in advance for a possible delays in reply. Although all Asia seems to be breathing with mix of oxygen and Facebook, I spend most of my time in places where power supply is a treat, therefore I check my e-mail box rather not regularly. Nevertheless I will do my best to reply as soon as it will be possible.

jalanjalan[at]katarzynatolwinska.com (replacing [at]  with @)

Alternative way to get in touch or check where I am and what I do is the mentioned above Facebook. Please join me on:

http://facebook.com/kASIAjalanjalan

Inspired by my American friends I got myself a twitter account as well. Frankly, with no success as I can’t really catch the spirit of it. Not loosing hope, though, here it is:

https://twitter.com/katarzynatolwin

And last but not least, please stay in touch by signing up for notification of the new stories from the road! That way you know what I’m up to and I can ready what you think about it.

You may do that with a “Subscribe” button on the bottom of the page.